O mně

O mně

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou. Již po bakaláři jsem se začala orientovat na předměty spojené s psychologií a sociologií a po škole jsem se v tomto oboru pokračovala prací v personalistice. Většinu času jsem trávila pohovory s lidmi, kterým jsem pomáhala s umístěním do nového zaměstnání, časem jsem ale pečovala o zaměstnance obecně. I když jsem měla pocit, že je můj profesní život v souladu se všemi společenským pravidly, na osobní rovině mi stále něco scházelo, a tak se potkaly naše cesty s Františkem, mým tehdejším terapeutem Shiatsu. Po několika ošetřeních se začaly projevovat léta zadržované emoce a zpětně vnímám, že jsem byla odpojená od svého těla a nevnímala volání své duše. Životní události mě dostaly na půlroční cestu po jižní Americe, kde jsem se mi podařilo se vrátit sama k sobě.

Když František založil Školu Shiatsu, cítila jsem, že by to mohla být moje cesta a po absolvování nultého ročníku jsem byla přesvědčena, že budu chtít projít dvouletým výcvikem.

Začátkem července jsem po necelých třech letech školu absolvovala. Už při studiích mi rukami mi prošlo velké množství dobrovolníků, z nichž někteří zůstali nadále mými klienty a stále mi přibývá praxe s lidmi z různého prostředí. Shiatsu je nádherná technika, díky které poznávám fungování těla a jeho spojení s psychikou. Každé ošetření je pro mě nová a úžasná zkušenost, skrze kterou poznávám lépe i sama sebe. Vedle shiatsu praktikuji techniky Vítězného dechu a medituji, což mi pomáhá zůstat ve svém středu.

Ošetřuji prostoru v Ženských domovech na Praze Smíchov a zároveň mě některé dny můžete najít v Dolních Břežanech, Praha – západ.