O mně

O mně

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou. Již po bakaláři jsem se začala orientovat na předměty spojené s psychologií a sociologií a po škole jsem se v tomto oboru pokračovala prací v personalistice. Většinu času jsem trávila pohovory s lidmi, kterým jsem pomáhala s umístěním do nového zaměstnání, časem jsem ale pečovala o zaměstnance obecně. I když jsem měla pocit, že je můj profesní život v souladu se všemi společenským pravidly, na osobní rovině mi stále něco scházelo, a tak se potkaly naše cesty s Františkem, mým tehdejším terapeutem Shiatsu. Po několika ošetřeních se začaly projevovat léta zadržované emoce a zpětně vnímám, že jsem byla odpojená od svého těla a nevnímala volání své duše. Životní události mě dostaly na půlroční cestu po jižní Americe, kde jsem se mi podařilo se vrátit sama k sobě.

Když František založil Školu Shiatsu, cítila jsem, že by to mohla být moje cesta a po absolvování nultého ročníku jsem byla přesvědčena, že budu chtít projít dvouletým výcvikem.

Nyní mám předběžně složené všechny důležité zkoušky a jsem téměř na konci studia. Rukami mi prošlo velké množství dobrovolníků, z nichž někteří zůstali nadále mými klienty a stále mi přibývá praxe s lidmi z různého prostředí. Shiatsu je nádherná technika, díky které poznávám fungování těla a jeho spojení s psychikou. Každé ošetření je pro mě nová a úžasná zkušenost, skrze kterou poznávám lépe i sama sebe. Vedle shiatsu praktikuji techniky Vítězného dechu a medituji, což mi pomáhá zůstat ve svém středu.

Nyní si troufám rozšířit svou praxi mezi veřejnost. Zvolila jsem pro ni krásný prostor “V SOULadu” na Senovážném náměstí v Praze. Líbí se mi jeho energie a sdílím ho s terapeutkami, které jsou zároveň mé přítelkyně s podobnou životní filosofií.